ŞENDİL VE SAĞYAŞAR ORTAYA ÇIKTI!

Magazin

ŞENDİL VE SAĞYAŞAR ORTAYA ÇIKTI! Aşk yaşadıkları iddia edilen Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar ilk kez ortaya çıktı. Yakışıklı oyuncunun nişan yüzüğü kafaları karıştırdı.

YİNE AYNI SENARYO
Dizi setlerinde başlayan aşklara bir yenisi daha eklendi. Daha önce de oynadığı dizideki rol arkadaşıyla aşk yaşayan Hatice Şendil, bu geleneğini sürdürdü. Karadağlar isimli dizide rol alan güzel oyuncu, şimdi de kalbini meslektaşı Burak Sağyaşar'a kaptırdı.

YÜZÜĞÜNÜ GÖSTERDİ
Aşk yaşadıkları kulaktan kulağa konuşulan ikili, önceki akşam Cihangir'de ortaya çıktı. Uzun süre sohbet eden Şendil, ve Sağyaşar, patlayan flaşlarla neye uğradığını şaşırdı. Hatice Şendil, soruları yanıtsız bırakırken, basına el sallayan sevgilisi, parmağındaki nişan yüzüğüyle kafaları karıştırdı.

YİNE DİZİ YİNE AŞK
Bergüzar Korel-Halit Ergenç, Gamze Özçelik-Uğur Pektaş ve Burçin Terzioğlu-Murat Yıldırım dizi aşklarını nikah masasında sonlandırdı. Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar'ın da nişanlandığı iddia edildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: