Senem yine aynı Senem!

Senem Kuyucuoğlu’nun hafızalarımızda çok da güzel anıları yok. Yurtdışında yasaklı maddeler içerken çekilen görüntüleri basına yansıyınca oldukça kötü bir durumda kalmıştı. Ve sonra ülkeye dönüp yaşadıklarını ağlaya sızlaya anlatmıştı. Ve kendini temize çekmek için tedavi olma kararını almıştı.

Magazin

Senem yine aynı Senem! Ve “Benim için yeni bir hayat başlıyor” diyerek kendine temiz bir sayfa açtığını dile getirmişti. Bu yaşananlardan sonra Hülya Avşar kendisine kol kanat germiş ve onun programında çalışmaya başlamıştı.

Ancak bugün gazetelere yansıyan haberlerler, Senem Kuyucuoğlu’nun hayatında bir arpa boyu yol alamadığını bir kez daha gösterdi. Sakin tavrı çabuk bitti ve Senem Kuyucuoğlu, önceki gecce "Senem yine aynı Senem" dedirtti.
Eurovision'da Azerbaycan'ı temsil eden Elnur Hüseynov ile Cihangir'deki bir mekanda görüntülenen ünlü model, alkolü fazla kaçırınca olanlar oldu. Müşterileri rahatsız etmeye başlayan Senem, “Kafam çok güzel, beni çekmeyin!” diye önce muhabirlere bağırdı.

Bununla da yetinmeyen manken yoldan geçen bir genç kıza ise "Ne bakıyorsun lan sen bana!" diyerek sözlü tacizde bulundu. Senem Kuyucuoğlu'nun bu davranışlarına şarkıcı Elnur da ayak uydurdu. Elnur ve Senem Kuyucuoğlu oturdukları yerden gazetecilere ağza alınmayacak küfürler savurunca görevliler tarafından mekandan kovuldu.
Cihangir sokaklarında naralar atarak yürüyen Elnur Hüseynov'un bu tuhaf tavırlarına Senem Kuyucuoğlu da kahkaha atarak eşlik etti.

Görünen tablo pek de iç açıcı değil ne yazık ki!

İnsanlar ancak kendilerine sunulan ikinci fırsatları değerlendirirse bir yere varabilir. Ancak Senem Kuyucuoğlu’nda bu özellik ne yazık ki yok!

Kendini mahvetmeye, ailesinin yüzünü yere eğmeye devam ediyor.

Hülya Avşar gibi bir kadın, sana destek olmuş, kullansana şansını! Uzak dursana alkolden, ya da usturuplu bir şekilde içsene!

Ama yok; Senem asla akıllanmıyor! Acilen toparlanması gerekiyor. Yoksa bu gidişin sonu Allah korusun dünyada çokça örneklerine rastladığımız ünlülerin acı sonlarını aratmayacak!

Bunlarda ilginizi çekebilir: