Şener Şen, 'Yol Ayrımı'yla dönüyor!

Bir süredir aynı projede buluşacakları konuşulan oyuncu Şener Şen ve yönetmen Yavuz Turgul’un ‘Yol Ayrımı’ filminin çekimlerine başladığı ortaya çıktı.

Kültür-Sanat

Şener Şen, 'Yol Ayrımı'yla dönüyor! 7 yıl aranın ardından yönetmen koltuğuna oturan Yavuz Turgul, ‘Eşkıya’, ‘Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni’, ‘Muhsin Bey’ ve ‘Av Mevsimi’ gibi pek çok filmde birlikte çalıştığı Şener Şen’e yine başrolü verdi.

Şener Şen emlak zengini!

Şener Şen emlak zengini!TMC’nin yapımcılığındaki ‘Yol Ayrımı’nda ayrıca Rutkay Aziz, Nihal Yalçın, Tilbe Saran ve Mert Fırat’ın da aralarında bulunduğu oyuncular rol alıyor. İstanbul’da çekimlere başlayan ekibin, ilk fotoğrafları medyaya yansıdı.


Şener Şen ve Yavuz Turgul'dan heyecanlandıran buluşma!

Şener Şen ve Yavuz Turgul'dan heyecanlandıran buluşma!Mazhar Kozanlı’ya hayat veren Şen, hayatını babasından devraldığı tekstil imparatorluğunu büyütmeye adayan ve bunun için acımasız yöntemler izlemekten çekinmeyen bir karakteri canlandırıyor. Geçirdiği ağır trafik kazası sonrası farklı bir yaşam seçmeye karar veren Kozanlı’nın karşısına ilk çıkanlar aile fertleri olacak.

Şener Şen ekranlara geri dönüyor!

Şener Şen ekranlara geri dönüyor!Bunlarda ilginizi çekebilir: