"Seni Seven Ölsün" müzik marketlerde!

Son yılların en iddialı komedilerinden "Seni Seven Ölsün" usta oyuncu kadrosunun yanı sıra, film için özel olarak hazırlanan müzikleriyle de adından uzun bir süre bahsettireceğe benziyor...

Kültür-Sanat

"Seni Seven Ölsün" müzik marketlerde! Başrollerini Alper Saldıran, Fulya Zenginer, Hüsyin Avni Danyal ve Durul Bazan’ın paylaştığı Seni Seven Ölsün filminin orjinal müzikleri, deneyimli ekip Müzikopat tarafından bestelendi. 18 şarkıdan oluşan film müzikleri albümünün iki büyük sürprizi Derule ve Melena.

Karadeniz yöresinin önde gelen eserlerinden Derule, popüler rock grubu Seksendört ün solisti Tuna Velibaşoğlu tarafından film için yeniden düzenlendi ve yorumlandı. Eğlenceli videosuyla da dikkat çeken Derule, ulusal müzik kanallarında en çok istek alan şarkılardan biri oldu.

Diğer yandan, Nayino ve Divane gibi efsane şarkıların bestecisi Yüksel Baltacı, Melena adlı yepyeni eserini, ilk defa kendi yorumuyla dinleyicilerle paylaştı.


Film için yeniden yorumlanan bir diğer eser ise Cilveloy Nanayda... Özgür Oral ın düzenlemelerini yaptığı şarkı, Karadeniz müziğinin önemli isimlerinden Zeynep Başkan tarafından yorumlandı. Ayrıca Zeynep Başkan, Yüksel Baltacı, Apolas Lermi ve sosyal medya fenomeni Reşat Hacıahmetoğlu, Trabzon da gerçekleşen çekimlerde yer alarak filme renk kattılar.
Ayrıca, sevilen Pinhani şarkısı "Sevdiğim yanımda uyusun" Ayşegül Kolivar ın da yer aldığı akustik yorumuyla dinleyicilerle buluşuyor.

“Seni Seven Ölsün” Film Müzikleri NTC Medya Etiketi ile yayında….

Bunlarda ilginizi çekebilir: