'Seni Seven Ölsün' orkestrası!

Yapımcılığını NTC Medya’nın gerçekleştirdiği, başrollerini Hüseyin Avni Danyal, Fulya Zenginer ve Alper Saldıran’ın paylaştığı Seni Seven Ölsün’ün seti şenlik yerine döndü.

Kültür-Sanat

'Seni Seven Ölsün' orkestrası! Tamamı Trabzon’un Uzungöl Demirkapı bölgesinde gerçekleşen çekimler filmin kendisi kadar eğlenceli geçti. Çekilen düğün sahnelerindeyse bu eğlence kelimenin tam anlamıyla tavan yaptı.

Çekimlerde rol alan orkestranın enstrümanlarını ele geçiren oyuncular, kayıt dışında kendileri çaldı kendileri oynadı. Alper Saldıran gitar çalarken, Ruhi Sarı ise asma davulla seti coşturdu. Filmdeki düğün sahnesini gerçek bir şenliğe çeviren ekip set fotoğrafçısına da böyle poz verdi…


“SENİ SEVEN ÖLSÜN” İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

Mezarlığında ölecek adamı gömecek yer kalmayan bir kasaba!
Kasabanın çözüm odaklı Remzi Başkan’ı (Hüseyin Avni Danyal)!
Aşıkların vuslata ermeden mutlaka öldüğü bir kadere inanış!

Tüm bu karmaşa arasında elbette yine aşk, yine Karadeniz insanının dünyaya ve kadere meydan okuyan deli cesareti!

Hüseyin Avni Danyal, Alper Saldıran ve Fulya Zenginer’e, Durul Bazan, Burcu Altın Akdoğan ve Ruhi Sarı gibi önemli isimlerin de eşlik ettiği kahkaha dolu Karadeniz hikayesi Seni Seven Ölsün bu Cuma (14 Ekim) beyazperdede olacak...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: