"Seni Seviyorum" demenin en tatlı yolu Vakko Chocolate

Birbirinden lezzetli çeşitleriyle özel günler ve şık ikramlar için tercih edilen Vakko Chocolate, “Sevgililer Günü” için hazırlanan özel seçenekleriyle de ‘’Seni Seviyorum’’ demenin en tatlı yolunu sunuyor. Üstelik, 12-14 Şubat tarihlerinde, Vakko Chocolate İstinye Park mağazasında, 3 boyutlu kalp çikolatalar üstüne sizin için özel olan kişinin adını yazdırmak da mümkün.

Diğer Haberler

"Seni Seviyorum" demenin en tatlı yolu Vakko Chocolate 1989 yılından bu yana, Türkiye’de kendi çikolatasını üreten ilk ve tek moda markası olma ayrıcalığını taşıyan Vakko, Sevgililer Günü çikolataları ile de fark yaratıyor. İç dolgusunda akışkan karamel bulunan kalp pralin ve kalp lolipop çikolataların yanı sıra beş farklı boyda üretilen kalp, ayıcık ve dudak şeklindeki üç boyutlu çikolatalar Sevgililer Günü için sunulan özel ürünler arasında yer alıyor. Vakko Chocolate, Sevgililer Günü için özel olarak hazırlanan kutularıyla, sade bir o kadar da şık hediye arayışında olanlar tarafından tercih ediliyor.

Sevgililer Günü’nü ufak bir dokunuşla daha özel ve unutulmaz kılmak isteyenler ise 12-14 Şubat tarihlerinde Vakko Chocolate İstinye Park mağazasında üç boyutlu kalp çikolataların üstüne istedikleri mesajı ya da kendileri için özel olan kişinin adını yazdırabiliyor.

Zengin ve lezzetli seçenekleriyle her zevke hitap eden ve en iyi hediye alternatiflerinden biri olan Vakko Chocolate’ın Sevgiller Günü ürünlerinin fiyatları 12 TL ile 250 TL arasında değişiyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: