‘SENİN İÇİN DAHA ÇOK ERKEN!’

Hülya Avşar, Berrak Tüzünataç ile Melis Birkan’ın annesini canlandıracağı “Uyan Sevgili” dizisinde oynamaktan vazgeçti. Nedeni de “Bu yaşta iki yetişkin kızın annesi rolü senin için çok erken” yorumları...

Magazin

‘SENİN İÇİN DAHA ÇOK ERKEN!’ Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde Helin Avşar’ın internet sitesinde, Tomris Giritlioğlu’nun yapımcılığını üstleneceği “Uyan Sevgili” dizisinde oynayacağını duyurmuştu. Dizide Bülent İnal, Berrak Tüzünataç, Melis Birkan ve Okan Yalabık ile kamera karşısına geçeceğini duyuran Avşar, bu kararından vazgeçti. 60’lı ve 70’li yılları anlatan “Hatırla Sevgili” dizisinin devamı olan ve 80’li ve 90’lı yılları anlatacak dizide Avşar, Berrak Tüzünataç ve Melis Birkan’ın annesini canlandıracaktı.

‘Senin için daha çok erken!’
Daha önce “Salkım Hanım’ın Taneleri” filminde de çalıştığı Giritlioğlu’nun projesine başlangıçta sıcak bakan Avşar, rolünü yakın çevresiyle paylaştı. Ancak aldığı yorumlar, “Bu yaşta iki yetişkin kızın annesi rolü senin için çok erken, üstelik bu bir dizi projesi” şeklinde oldu. Daha önce “Kadın İsterse” adlı dizide iki yetişkin kız annesini canlandıran Avşar, bu yorumları dikkate aldı ve dizide oynamaktan vazgeçti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: