ŞENLENDİRİCİ'NİN EVİ DE GİDİYOR!

Eski eşi iki otomobil bir motosikletten sonra şimdi de evine tedbir koydurttu.

Magazin

ŞENLENDİRİCİ'NİN EVİ DE GİDİYOR! Nazire Şenlendirici, boşanmak üzere mahkemelik olduğu Hüsnü Şenlendirici'nin mallarına ihtiyati tedbir koydurmaya devam ediyor.

Daha önce Şişli Aile Mahkemesi'ne başvurarak, Hüsnü Şenlendirici'nin 2007 model Chrysler ve 1967 model Lincoln marka otomobil ile 2004 model Gaoming marka motosikletine ihtiyati tedbir talebinde bulundu. Mahkeme talebi uygun gördü.

Nazire Şenlendirici bu sefer ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici'ye ait ev için de mahkemeye başvurdu. Hakim, boşanma davası sonuçlanana kadar Hüsnü Şenlendirici'nin Sarıyer'deki evine ihtiyati tedbir koydu.

12 bin TL nafaka talebi...

Deniz Seki ile ilişkisi ortaya çıktıktan sonra evinden ayrılan ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, eşi Nazire Şenlendirici'den boşanmak için 2007 yılı Mayıs ayında Şişli Aile Mahkemesi'ne başvurmuştu. Nazire Şenlendirici, Hüsnü Şenlendirici'den 2 milyon TL tazminat talebinde bulunmuştu. Bu talebin yanı sıra aylık 12 bin TL de nafaka istemişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: