ŞENOL İPEK İDDİALARA NE CEVAP VERDİ?

Şenol İpek, askerlerle kavga ettiği ve askeri araca zarar verdiği yönündeki iddiaları yalanladı...

Magazin

ŞENOL İPEK İDDİALARA NE CEVAP VERDİ? "Değerli Basın Mensupları,

Bir internet sitesinin verdiği habere göre Şenol İpek'in trafikte askerler ile tartıştığını araçtan inerek askerlere yumruk atıp, askeri aracın farını kırıp mala zarar vermekten asliye ceza mahkemesinde hakkında dava açıldığını belirten haber tam olarak gerçekleri içermemektedir.

Levent'te arkadaşları ile trafik ışıklarında bir araba içinde bekleyen Şenol İpek, arabayı bir bayan arkadaşım kullanıyordu birden önümüze Reno Broadway marka araç aniden çıktı, direksiyondaki bayan arkadaşım da önüne aniden çıkan araca korna çaldı, korna çalınca önümüze çıkan araçtaki kişiler arkaya dönüp bizim araca ve bayan şöföre .........koyduğumun kızı ne kornaya basıyorsun diye küfür edince, bende her türk gencinin vereceği tepkiyi vererek sen benim yanımdaki bir bayana nasıl küfür edersin diye araçtan indim önümüzdeki araçtaki gençlerle tartışmaya başladık. Gençler bana biz askeriz deyince bende sizin asker olmanız küfür etmenizi gerektirmez sizi şikayet edeceğim diyerek aracıma bindim. Kimseye yumruk atmadım, kimsenin aracının farını kırmadım. Haberde belirtildiği gibi araç resmi bir araç değildi, sivil bir araçtı ve aracın içindeki askerlerde sivildi, daha sonra ben gençlerin askerlikleri yanmasın diye şikayetçi olmadım fakat asker gençler korkarak ben şikayetçi olursam işler karışır diye olaydan hemen sonra gidip şikayetçi olmuşlar, ortada verilmiş bir hüküm henüz yok mahkeme günü bile belli değil, olay ile ilgili benim şahitlerim var, ilgili asker arkadaşların Mobese kayıtları bile yok, son söz yargının ama gerçeğin bilinmesi için menajerim aracılığı ile bu basın bültenini sizlere ulaştırmak istedim.

Sevgilerim ile herkese iyi çalışmalar dilerim.

Şenol İpek adına Menajeri Ebru Keskin"
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: