Seray Kaya: Bazen insanlığımdan utanıyorum

Şu sıralar ekranların en sevilmeyen karakterlerinden birine hayat veren Seray Kaya, son zamanlarda artış gösteren şiddet olaylarına isyan ederek "İnsanlığımdan utanıyorum" dedi.

Magazin

Seray Kaya: Bazen insanlığımdan utanıyorum Fox TV'de ekrana gelen "Kadın" dizisinde Şirin karakterini canlandıran Seray Kaya, Sözcü'ye verdiği röportajında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Oyuncu, son zamanlarda kadına yönelik artan şiddet olayları hakkında "Dünyamızda ne yazık ki sadece kadınlar değil, çocuklar ve hayvanlara karşı da bir şiddet durumu var. Ben canlılara yapılan her türlü şiddetin karşısındayım. Hiçbir neden şiddeti kabul edilir yapamaz. Öyle şeyler görüyoruz ki, bazen insanlığımdan utanıyorum. Kendi adıma hayvan hakları derneklerine destek verip, şiddet karşıtı ve farkındalık çalışmalarında yer almaya çalışıyorum" dedi. Ailesinin önce oyuncu olmasına tepki verdiği iddialarına da Kaya, "Ailem her anlamda bana destek verdi fakat bu sektörle ilgili olumsuz algıların var olması nedeniyle kaygıları vardı. Oyuncu olmayı çok istediğim için onlara yalan söylemek zorunda kaldım. İlk projem ‘Huzur Sokağı' dizisinin sözleşmesini imzaladıktan sonra aileme söyledim…" sözleriyle yanıt verdi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: