SERAY'IN İÇİNE ŞEYTAN KAÇMIŞ

OKTAY KAYNARCA, SERAY SEVER HAKKINDA İLGİNÇ AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

Magazin

SERAY'IN İÇİNE ŞEYTAN KAÇMIŞ Türkmax'ta birlikte program yapan Seray Sever ve Oktay Kaynarca Emel Müftüoğlu'nun programına katıldı. Kaynarca, Sever ile ilgili ilginç yorumlar yaptı...

Star TV'deki programında, Seray Sever'in yıllar önce kendisinin bir klibinde oynadığını hatırlatan Emel Müftüoğlu ' Seray Sever, tanıdığınız kişilerin de olduğu yüzlerce güzel kızın arasından seçildi. Çok farklı bir tip ve güzellik olarak' diye konuştu.

Bu sözler üzerine Oktay Kaynarca, yine duramadı ve Seray Sever'e takıldı: 'Masumca bir kızdı o zaman' deyiverdi. Müftüoğlu ise 'Yok canım gittikçe masumlaşıyor' yorumunu yaptı. Kaynarca da 'Sonra bunun içine şeytan kaçtı' dedi.

Bu konuşmalara suskun kalan Seray Sever, partnerinin takılmalarına alıştığı için fazla bir tepki vermedi ve 'Oktay karar ver. Hayır, şeyi kastediyor, kızıl saç daha seksi ya görüntü olarak...' dedi. Kaynarca 'Bak lafı yine sekse getirdi sabah sabah' diyerek esprilerini sürdürdü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: