Serdar Bilgili-Özlem Uzan aşkı bitti!

Ünlü iş adamı Serdar Bilgili, yaz aylarında Özlem Uzan ile aşk yaşamaya başlamıştı. İlişkilerinin iyi gittiği bilenen çift, 10 gün önce ayrılık kararı alarak yollarını ayırmış.

Magazin

Serdar Bilgili-Özlem Uzan aşkı bitti! Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt'un yazısı şöyle:

"Sonuncusu topu topu 6 ay süren 3 evlilik yapan iş adamı Serdar Bilgili'nin aşk hayatındaki hızına yetişebilene aşk olsun! Maharetine kimsenin sır erdiremediği ve şimdiye kadar yerli-yabancı, ünlü-ünsüz onlarca güzelle flört eden Serdar Bilgili'nin, son olarak firari Hakan Uzan'ın eşi Özlem Uzan ile aşk yaşadığını ilk bu köşede okumuştunuz. Kısa süreli aşklara aşina Serdar Bilgili ile Özlem Uzan'ın aşkının bittiğini de ilk benden öğrenin. Yazdan bu yana flört eden aşıklar, yaklaşık 10 gün önce yollarını ayırmış.

AMERİKA'DA AMELİYAT OLDU

Bu arada ilk kez tehlikeli sularda dolaşıp evli bir kadın ile flört eden Serdar Bilgili'nin, geçen ay ABD'de menüsküs ameliyatı geçirdiğini öğrendim. Gönlü boş olan Serdar Bey, önümüzdeki hafta Fransız Amelie Latournald'dan olan oğlu Ali ile hasret gidermek için Paris'e gidecekmiş. Bilgili, bakalım ne kadar aşksız gezebilecek!"
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: