SERDAR ORTAÇ, BULGARLARI DA MEST ETTİ!

Magazin

SERDAR ORTAÇ, BULGARLARI DA MEST ETTİ! Geçtiğimiz günlerde, Bulgaristan'ın en beğenilen seslerinden Emanuela'nın albümünde, hem "dansöz" şarkısının müziğini, kullanmak, hem de düet yapması için ünlü sanatçı Serdar Ortaç'a bir teklif geldi. Karşılıklı anlaşıldı.

Klipte de oynama teklifi gelince ünlü sanatçı, Bulgaristan'a gitmek üzere yola çıktı ve kısa sürede klip çekimini tamamlayıp Türkiye' ye geri döndü.

Dansöz'ün, Bulgarca adaptesi olan “ Pitam te posledno ” (Son Kez Soruyorum) adlı şarkının, klip çekimi aralıksız olarak toplam 18 saat devam etti. Bulgar yönetmen Jordan Petkov ve sanat yönetmeni Avgustina Markova tarafından çekilen bu klipte, Bulgaristan'ın en ünlü 6 bayan dansçısı da yer aldı.

Serdar Ortaç, hem Bulgarca telaffuzundaki ustalığı ve yeteneği ile hem de klipteki performansıyla çekim ekibin hayranlığını kazandı.


Klibin henüz yayına girmemesine rağmen, şimdiden, Bulgar televizyonu Fan TV'de yayınlanan kamera arkası görüntüleri, ilk günde Internet üzerinde on binlerce hayran tarafından tıklandı.Şarkının Türkçe çevirisi:

SANA SON KEZ SORUYORUM
Serdar:
Herşeyimi bir dilenciye mi verdin ?
Hiç bir hatıra bırakmadın değil mi ?

Emanuela:
Belki kıyafetlerimi bir başkası giyiyor
Onlardan nefret ediyorum

Senden geri alabilir miyim onları ?

Serdar:
Bir gün bile ağladın mı ?
Bir gün bile sarhoş oldun mu?

Bir kez bile çaresizce küfrettin mi ?

Emanuela:
Bir gün bile için yandı mı ?
Kimseyle kavga ettin mi ?
Beni özlediğinde başkalarına gittin mi ?

Serdar:
Birisi ağladı
Birisi acı çekti

Ve bu kişi eskiden senindi

Serdar:
Sana son kez soruyorum
Neden gittin ?
Yanlıştı
Ama bana umut ver

Emanuela:
Sana son kez soruyorum
Bir şeyler kaldı mı ?
Bana yalnızca umut ver
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: