Serdar Ortaç: "Chloe koydu mu oturtur!"

Serdar Ortaç, eşi Chloe ve oyuncu Celil Nalçakan, bir kripto paranın tanıtımı için Çeşme'de düzenlenen programa katıldı

Magazin

Serdar Ortaç: "Chloe koydu mu oturtur!" Alaçatı'da bir barda, yeni bir kripto paranın tanıtımı yapıldı. Firmanın reklam yüzü olan Serdar Ortaç ile eşi Chloe ve oyuncu Celil Nalçakan da gecceye katıldı. Kripto para lansmanı yapan şirketin Amerika'nın Orlando şehrinde 1500 konut yaptığını vurgulayan Serdar Ortaç, "Aynı zamanda borsaya da açıldılar. Bize de 2 ev hediye ettiler. Birisi hanıma, diğeri bana. Orlando'ya evlerin yapımını görmeye gittik. Hala bitmedi, bitecek. Amerika'da çok güzel bir Türk kenti yaptılar. Gerçi herkes gelip ev alıyor" dedi.

Serdar Ortaç'tan 'bebek' açıklaması!

Serdar Ortaç'tan 'bebek' açıklaması!Eşinin bir film projesinde yer alması fikriyle ilgili ne düşündüğü sorulan Serdar Ortaç, "Ben Chloe'nin dizi, filmde oynamasını istiyorum. Türkçesi de güzel. Hanım, hep 'zamanı var' diyor. Kaç tane teklif geldi. Onun aksanı yok. Dümdüz Türkçe konuşuyor. Millet şok oluyor. Kick boks da yapıyor. Koydu mu oturtur" dedi.

Chloe Loughnan ile annesi tatilde!

Chloe Loughnan ile annesi tatilde!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: