Serdar Ortaç ile eşi Chloe Loughnan yine ayrılıyor

Güneşli havayı fırsat bilen Serdar Ortaç önceki gün İrlandalı eşi Chloe Loughnan’la Bebek’te çıktığı sahil turunda görüntülendi.

Magazin

Serdar Ortaç ile eşi Chloe Loughnan yine ayrılıyor Kahve almak için girdikleri bir kafeden çıkan ikiliden Ortaç, yakında çalışmak için Miami’ye gidecek olan eşinden ayrı kalacağını belirtip “Bıraktı beni ağabey! Bütün düzenim altüst oldu. Ancak onu da engelleyemem. Biraz gözetleyeceğim bakalım hayat nasıl? Mayıs’ta yanına gidip, iş yerine bakacağım. Tanışacağım oradakilerle” diye konuştu. Şarkıcı, gazetecilerin “Bu gidişle size de Hollywood’dan teklif gelir mi?” sorusuna ise “Bana bir b..k gelmez, karıma gelir. Yaz geldi ben çalışacağım her hafta konserim var. Eşimle gurur duyuyorum” cevabını verdi.


Eşi Chloe’nin bir yıl sonra Türk vatandaşı olacağını de sözlerine ekleyen Ortaç, “Onun öyle bir derdi yok çünkü dünya vatandaşı. İrlanda pasaportu var. Amerika’da Green Card’a başvurdu. Zaten orada çalışma izni de var. Ben de onun sayesinde dünya vatandaşı oluyorum ancak benim ülkem her yerden güzel” dedi.


Albümü dinlemediğini söyleyen Serdar Ortaç, Tarkan’a “Albümünü dinlemedim ama çok güzel diyorlar. Yeni şarkılar yapmayı seviyorum. Boyuna şarkı yapıyorum o yüzden şu an şarkı sıkıntım yok. Denizde kum bende şarkı” sözleriyle göndermede bulundu.

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: