Serdar Ortaç: "Karısı dayak yedi" diyorlarmış!

Serdar Ortaç eşi Chloe'nin dayak yediği iddiasına ateş püskürdü.

Magazin

Serdar Ortaç: "Karısı dayak yedi" diyorlarmış! Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan geçen hafta Miami’de kaza geçirmiş ve hastaneye kaldırılmıştı. Serdar Ortaç'ın eşinin yanına gitmemesi de boşanma dedikodularını beraberinde getirmişti. Hem Serdar Ortaç hem de eşi bu iddiaları yalanlamıştı ve boşanmanın söz konusu dahi olmadığını söylemişti.

Chloe Loughnan'ın kaza sonrası ilk fotoğrafı!

Chloe Loughnan'ın kaza sonrası ilk fotoğrafı!BARDA DAYAK İDDİASI

Dün Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Asena Atalay ise bambaşka bir iddia ortaya attı. Asena Atalay, Chloe’nin motor kazası geçirmediğini, Miami’de gittiği barda darp edildiğini öne sürdü. Bu sebeple de Serdar Ortaç’ın mesafeli davranıyor olabileceğini söyledi.

Chloe’den kaza sonrası ilk açıklama!

Chloe’den kaza sonrası ilk açıklama!KAZA RAPORLARI VAR!

Bu iddiaya Serdar Ortaç'ın cevabı gecikmedi. Şarkıcı, “Karısı dayak yedi diyorlarmış. Trafik kaza raporu var. Kazanın olduğu yere dair. Hadi raporu yok diyelim aynı anda sağ sol kol nasıl kırılır? Hadi sağ sol aynı anda kırıldı Pelvis kalça kemiğini nasıl kırar? Yerde yuvarlanmış bu önce sağ kolu kırmış, yuvarlanıp sol kolu kırmış. Motordan uçtu bu kadın. Hadi sağ, solu kırdı. Pelvis kemiğini de hadi kalçasına da bir tekme attı. Dayak yedi… Elmacık kemiğine nasıl yumruk atar biri? Hadi elmacık kemiğini kırdı… Kaşının üzerini nasıl patlatır? Böyle hasar verebilecek bir boksör var mı? Düpedüz işkence bu o zaman! Kadın 30 metre uçmuş motosikletten. Raporlu bir şekilde…” açıklamasında bulundu.

Serdar Ortaç o villaya servet ödedi!

Serdar Ortaç o villaya servet ödedi!Serdar Ortaç'ın eşi Chloe kaza geçirdi!

Serdar Ortaç'ın eşi Chloe kaza geçirdi!Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: