Serdar Ortaç: Kimseye canım diyemiyorum, eşim kızıyor

Antalya'nın Serik İlçesi'nde konser veren Serdar Ortaç, artık kimseye 'Canım, cicim, aşkım' diyemediğini belirterek, "Eşim kızıyor, dansçı kızların bile yanına yaklaşamıyorum" dedi.

Kültür-Sanat

Serdar Ortaç: Kimseye canım diyemiyorum, eşim kızıyor Belek Turizm Merkezi'nde sahneye çıkan Serdar Ortaç, sevilen şarkılarını seslendirdi. Eski ve yeni şarkılarını seslendiren Serdar Ortaç'a dansçı kızlar da eşlik etti. Çok sayıda tatilcinin izlediği konserde şarkı aralarında hayranlarıyla sohbet eden Serdar Ortaç, yüzüğü taktıktan sonra, yani evlendikten sonra kimseye 'Sanım, cicim, aşkım' diyemediğini söyledi. "Eşim kızıyor" diyen Ortaç, "Dansçı kızların bile yanını yaklaşamıyorum. Eşim kızıyor. Ama, evlenmek kadar güzel bir şey yok, herkese tavsiye ediyorum" dedi. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Sertaç Ortaç'a zaman zaman hayranları da eşlik etti.


KAYNAK: DHA
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: