Serdar Ortaç korkuttu!

Serdar Ortaç yeni projesi için çalışmalara oksijen tüpüyle devam ediyor.

Magazin

Serdar Ortaç korkuttu! Serdar Ortaç, yeni parçasını oksijen tüpüyle okudu. MS hastalığı ile mücadele eden Serdar Ortaç, bir yandan da bestesini yapmaya çalıştı. Şarkı söylerken nefes almakta zorlanan Ortaç, zaman zaman oksijen tüpünden yardım aldı.

Yaklaşık 5 yıldır MS hastalığı ile mücadele eden Ortaç, hastalığı yüzünden çok acı çektiğini belirterek, "Dışarıdan iyi görünebilirim ama içeriden yanıyorum" demişti.

Serdar Ortaç'ın ceketi 300 çocuğa umut oldu!

Serdar Ortaç'ın ceketi 300 çocuğa umut oldu!
Serdar Ortaç:

Serdar Ortaç: "Karısı dayak yedi" diyorlarmış!MS HASTALIĞI NEDİR?

Multipl Skleroz, bağışıklık sisteminizin sinirlerinizi kapsayan koruyucu dokuya (miyelin) saldırdığı potansiyel olarak zayıflatan bir hastalıktır. Miyelin hasarı beyniniz, omuriliğiniz ve vücudunuzun diğer kısımları arasındaki iletişimi etkileyebiir.

Bu durum sinirlerin kendisinde geri dönüşü olmayacak hasara neden olabilir. Belirtileri etkilenen sinirlere ve hasarın boyutuna bağlı olarak oldukça değişkenlik gösterir. Şiddetli multipl skleroz hastaları yürüme ve net konuşma yetilerini kaybedebilirler. (Kaynak: hurriyet.com.tr)

Serdar Ortaç o villaya servet ödedi!

Serdar Ortaç o villaya servet ödedi!Serdar Ortaç'ın eşi Chloe kaza geçirdi!

Serdar Ortaç'ın eşi Chloe kaza geçirdi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: