Serdar Ortaç kumardan kurtulamıyor!

Serdar Ortaç bir türlü yenemediği kumar tutkusu yüzünden zor günler yaşıyor.

Magazin

Serdar Ortaç kumardan kurtulamıyor! Sözcü'nün haberine göre; Kumar tutkusu nedeniyle sık sık gündeme gelen Serdar Ortaç, kumar rotasını da değiştirdi. Kumar oynamak için Kıbrıs’a giden Ortaç, rotayı Bulgaristan’a doğru cevirdi. Ünlü sanatçı kumar oynamak için son zamanlarda Bulgaristan’a gittiği ortaya çıktı. Kumar oynama alışkanlığını gizli tutmaya çalışan Ortaç, Kıbrıs’ta çok dikkat çektiği için Bulgaristan’ı tercih ettiği öğrenildi. Serdar Ortaç İstanbul’dan Bulgaristan’a kara yoluyla geçtiği iddia edildi.

EŞİME BİLE İLGİ GÖSTEREMİYORUM
Bu kumar tutkusu nedeniyle evliliği de tehlikeye giren ünlü sanatçının, eşiyle sık sık bu konu üzerinden tartıştığı da konuşuluyor.Kumar tutkusundan vazgeçmek için büyük çabalar harcayan Serdar Ortaç, yakın çevresinde “çok güzel bir eşim var ona bile ilgi gösteremiyorum. Bu kumar hastalığından kurtulmak istiyorum.” diye dert yandığı iddia edildi. Bu arada Serdar ortaç geçtiğimiz yıl kumar borcunu ödemek için Mecidiyeköy deki beş katlı binasını satmış ve kumar borcunu ödemişti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: