Serdar Ortaç, Litvanyalı Chloe Loughnan ile evlilik kararı aldı

Yıllardır "Güvenebileceğim, beni mutlu edecek kız bulamıyorum" diye dert yanan Serdar Ortaç, Litvanyalı Chloe Loughnan ile evlilik kararı aldı. Müjdeli haberi veren isim Ebru Gündeş oldu!

Magazin

Serdar Ortaç, Litvanyalı Chloe Loughnan ile evlilik kararı aldı 20'NCİ SANAT YILINDA

Ebru Gündeş, 20'nci sanat yılını, sahneye çıktığı Günay Restaurant'da kutladı! Ünlü sanatçıyı, bu özel geccesinde eşi Reza Zarrab ile Serdar Ortaç, Esra Erol ve Nur Yerlitaş gibi yakın dostları yalnız bırakmadı. Gecenin olayı ise; Ebru Gündeş'le Serdar Ortaç'ın 'Bilsem ki' adlı şarkıyı beraber okudukları sırada aralarında yaşanan diyalogdu.

"İLK KEZ AÇIKLIYORUM"

Sahneye çıkan Ortaç, söze Gündeş'i överek başladı: "Ebru benim elimden ilk tutan, plakçısına götürüp bana destek olan kişidir. Cezaevine düştüğümde, babam öldüğünde hep o yanı başımdaydı" dedi ve ekledi: "Onu çok seviyorum ve o da artık evli!" Bu sözler üzerine Gündeş, müjdeyi verdi: "İlk kez açıklıyorum Serdar da Chloe ile evleniyor!" Özlem Avcı - Günaydın
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: