Serdar Ortaç, Miami'yi salladı!

Mart 2017’ de New York’ da sergilediği performansın yankıları hala sürerken, Serdar Ortaç 27 Mayıs’ ta bu kez de Miami'nin en popüler mekanı River Yacht Club'ın içinde bulunan Vandutch Lounge'da 300'ün üstünde Miamili dinleyicilerin ve protokolün katılımıyla sevenlerine muhteşem bir gecce yaşattı.

Kültür-Sanat

Serdar Ortaç, Miami'yi salladı! River Yacht Club'ın işletmecisi Sami Kohen, "Kara Biberim"le başlayan sanat hayatı boyunca 20 milyondan fazla albüm satmış, yüzlerce hit olmuş esere imza atmış olan, şarkılarında Türk kültürünün derin etkisini doğu-batı ritimleriyle harmanlayan Serdar Ortaç'ı Miamililer'le buluşturduğu için mutlu olduğunu belirtti.


Sami Kohen çeşitli zorluklarla hazırlanan konserin başarılı olmasını gecce.com ve gecce.miami'nin patronu Kenan Erçetingöz'ün yardımları ile başardığını söyledi. Kohen geçtiğimiz yıl gecce.miami'nin düzenlediği 29 Ekim Cumhuriyet Balosu'nda olduğu gibi bu sene de sürpriz sanatçıları Miami'ye getirecekleri açıkladı.


Gecceye “Miami’de gayrimenkul yatırımları” konusunda lider konuma gelen SPERO GROUP, partner firması VANDUTCH Americas ile birlikte sponsor oldu.


Serdar Ortaç'ı konser sırasında eşi Chloe yalnız bırakmadı. Güzel yıldız eşini en ön sıradan izledi.


Serdar Ortaç'a sahnede Amerikalı iki dansçı eşlik etti.

Bunlarda ilginizi çekebilir: