Serdar Ortaç, Miami'yi sallayacak!

Serdar Ortaç çok yakında Miami River Yatch Club – Vandutch Lounge'da Spero Group/Vandutch sponsorluğunda düzenlenecek konserde sahne alacak.

Kültür-Sanat

Serdar Ortaç, Miami'yi sallayacak! Mart 2017’de New York’da sergilediği performansın yankıları hala sürerken, Serdar Ortaç 27 Mayıs’ta bu kez de Miami’ye geliyor. Sanatçı “Gıybet” albümünün büyük başarısını kutlamaya devam ederken akıllardaki soru şu: Miami’de River Yatch Club’da düzenlenecek konserde Serdar Ortaç Miamili hayranlarında bu kez nasıl bir etki yaratacak? Kesin olan bir şey var, O gecce dansa ve eğlenceye doyulacak!!!

Serdar Ortaç “Kara Biberim”le başlayan sanat hayatı boyunca 20 milyondan fazla albüm satmıştır, yüzün üzerinde dillere pelesenk olmuş hit eserin sahibi olarak Türk popunun tartışmasız starıdır.

Şarkılarında Türk kültürünün derin etkisini doğu, batı ve Akdeniz ritimleriyle harmanlanmış biçimde bulabilirsiniz. İşte bu ezgiler bir kez daha doğudan batıya bu kez ABD’deki hayranlarıyla buluşmaya geliyor.

Türkiye’de çok kısa süre içinde “Miami’de gayrimenkul yatırımları” konusunda lider konuma gelen Spero Group, River Yatch Club’da düzenlenen bu çok özel konsere Vandutch Americas ile birlikte sponsorluk yapıyor.


River Yacht Club : Miami’ e nehir kıyısında bulunan farklı konseptleri bir arada sunabilen bu mekan, içinde yer alan VanDutch Lounge, seçkin Japon restaurant “DASHİ” ve 1000 feet’lik tekne bağlama alanıyla ön plana çıkmaktadır. Ünlü şeflerin hazırladığı deniz ürünleri ağırlıklı menüleri egzotik kokteyller eşliğinde deneyebilirsiniz.

401 Southwest 3rd Avenue | Map
Miami, Florida 33130
305-200-5716305-200-5716
riveryachtclub.com

VANDUTCH Americas : VanDutch kendine has rijit, ilgi uyandıran çizgileri ile seçkin lüks tekneler üretmekte uzmanlaşmış, haklı bir ün kazanmıştır. Dünyaca tanınan Frank Mulder tarafından dizayn edilen bu tekneleri üreten VanDutch, aynı zamanda en gelişmiş teknolojileri de içinde barındırmaktadır.

SPERO GROUP : Spero Group, Miami’ de kurulmuş Spero Holding’e bağlı, Türkiye’ de ve ABD’de ofisleri bulunan, Miami’de gayrimenkul alımı planlayan yatırımcılarına bu konuda A’dan Z’ye tüm hizmetleri bir arada sunan, Türk ve Hollanda ortaklı uluslararası bir firmadır.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: