Serdar Ortaç muradına eriyor!

Geçtiğimiz günlerde 3 dileği olduğunu söyleyen ve bunlardan ikisinin gerçekleştiğini açıklayan Serdar Ortaç'ın üçüncü dileği de gerçek oluyor.

Magazin

Serdar Ortaç muradına eriyor! Sağlık durumuyla ilgili yaptığı son açıklama ile hayranlarını telaşlandıran Serdar Ortaç, eşini çocuk yapmaları konusunda ikna etmeyi başardı.

Kendinden 22 yaş küçük, İrlandalı model Chloe Loughnan ile Haziran 2014'te evlenen 47 yaşındaki şarkıcı Serdar Ortaç tam 3 yıldır ''Baba olmak istiyorum'' diyor, ama eşi buna yanaşmıyor. 25 yaşındaki Chloe Loughnan ''Mankenlik yapmak istiyorum'' diyerek anneliği ertelemişti.

Star Tv'de 'Duymayan Kalmasın' programının haberine göre Serdar Ortaç eşi Chloe Loughnan ile birlikte bir mekandan çıkarken görüntülendi.

"AYRILMAYI DÜŞÜNMÜYORUZ"
Soruları cevaplayan Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan ayrılık haberlerini inkar ederek "Neden sürekli böyle haberler çıkıyor biz de anlamıyoruz. Biz birbirimizi seviyoruz ve ayrılmayı düşünmüyoruz'' şeklinde açıklamalarda bulundu.

ÇOCUK MÜJDESİ
Çocuk istediğini her fırsatta dile getiren Serdar Ortaç, 2018 yılında çocuk sahibi olacaklarını açıkladı.

HAYRANLARINI ÜZMÜŞTÜ
MS hastası olan Serdar Ortaç, yaptığı son açıklamada "Hastalığım devam ediyor. Alıştım hastalığıma. Dışarıdan iyi görünüyorum, içi biraz yorucu. Ayaklar tutmuyor, eller bazen kesiliyor bazen tekrar düzeliyor. Bol bol spor yapmak lazım" ifadelerini kullanmıştı.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: