Serdar Ortaç: "Seçil hazır olduğu zaman tabii ki evlenmek isterim..."

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ve sevgilisi şarkıcı Seçil Gür, Sunucu- Yazar Yelda Kırçuval’ın Instagram canlı yayınına konuk oldu.

Magazin

Serdar Ortaç: "Seçil hazır olduğu zaman tabii ki evlenmek isterim..." Gülşen ve Sezen Aksu gibi isimlere benzetilmesiyle ilgili konuşan Seçil Gür, “Gülşen’i çok sever ve kalemini çok başarılı bulurum. Sezen Aksu’ya da benzetilmekten şeref duyuyorum tabii ki. Benim için inanılmaz iyi bir şey. Ama ben devamlı birilerine benzetiliyorum. Nedense Seçil olarak kabul görmedim. Ajda Pekkan’a da çok benzetiliyorum. Bunlar gerçekten güzel isimler. Ama son çıkardığım şarkımı Aleyna Tilki’ye benzetmişler. O bana benzeyebilir doğru ama ben ona benzeyemem.’’ dedi.

Chloe Loughnan'ın sözleri Serdar Ortaç'ı harekete geçirdi

Chloe Loughnan'ın sözleri Serdar Ortaç'ı harekete geçirdiYelda Kırçuval’ın "Siz ayrıldıktan sonra Serdar’la bir yayın yapmıştım çok mutsuzdu, karamsardı şimdi ise gözleri ışıldıyor. Evlilik düşünüyor musunuz?" sorusuna Seçil Gür, "O kadar çok seviyorum ki Serdar’ı. O da bunu hissediyor. O da beni seviyor.

Evlilikle ilgili konuşmuyoruz ama konuşurken 5 yıl sonramızı birlikte nasıl yaşlanacağımızı düşünüyoruz. Allah nasip etsin tabii ki şu an çok mutluyuz.’’ şŞeklinde cevap verirken Serdar Ortaç, "O kadar iyi gidiyor ki şu an. Zamanı gelince otomatik olarak ikimizde aynı anda hissederiz diye düşünüyorum.’’ dedi.

Chloe Loughnan:

Chloe Loughnan: "Serdar Ortaç nafakamı ödemiyor!"Hayranları tarafından canlı yayında evlenme teklifi etmesi istenen Serdar Ortaç, "Bence zamanı değil çünkü onun da hazır olduğu günü ben hissederim. Seçil’in hazır olduğu gün tabii ki evlenmek isterim ama özel olmalı bu durum.’’ şeklinde cevap verdi.

Yeni projelerinden de bahseden Seçil Gür, "Ya yaşarken başaracağım ya da öldükten sonra efsane olacağım, buna inanıyorum. Çünkü üretiyorum. 8 adet single parçam var. İçlerinde Serdar’la yapacağımız düetler de var. Şarkıların aranjelerini de Serdar yapacak.’’ dedi. Ayrıca arabesk yapmayı düşündüğünü de belirtti.

Serdar Ortaç-Seçil Gür barıştı!

Serdar Ortaç-Seçil Gür barıştı! "Beni affetti!"Serdar Ortaç'tan şok cevap:

Serdar Ortaç'tan şok cevap: "Allah belanı versin!"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: