Serdar Ortaç tanıdıklarını seferber etti!

İrlandalı manken Chloe Loughnan ile evli olan Serdar Ortaç bugünlerde işi gücü bıraktı karısına iş arıyor!

Magazin

Serdar Ortaç tanıdıklarını seferber etti! Eşi Chloe Loughnan'un çalışmasını isteyen Ortaç'ın şimdiye kadar Chloe'ye bir çok iş fırsatı bulmasına rağmen eşinin bu alanların hiç birinde başarılı olamaması üzerine Serdar Ortaç pes etmiyor.

Serdar Ortaç eşini ilk olarak Show'daki "Ben Buradan Atlarım" kadrosuna dahil etti fakat yarışma kısa sürede yayından kalktı. Daha sonralarda ise Chloe "İşte Benim Stilim" yarışmasına jüri olarak dahil oldu fakat bu da pek uzun sürmedi. Chloe'nin bu başarısız kariyer hayatından hala umut kesmeyen Serdar Ortaç ise geçtiğimiz akşam habercilere yakındı.

Posta Gazetesi'nde yer alan habere göre; Ortaç "İşi gücü bıraktım, Chloe'nin kariyeri ile uğraşıyorum. Hanım şimdi de butik açmaya karar verdi modacı olacağını söylüyor. Maddi manevi her türlü desteği vereceğiz tabi." dedi.

İddialara göre Serdar Ortaç, tüm tanıdıklarını seferber ediyor ve iş hayatında bir türlü dikiş tutturamayan eşi için yardım istiyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: