Serdar Ortaç ve Chloe'den aşka dair her şey!

Serdar Ortaç ve İrlandalı eşi Chloe Hürriyet Gazetesi'ne verdikleri röportajla aşka dair merak edilenleri anlattı.

Magazin

Serdar Ortaç ve Chloe'den aşka dair her şey! Serdar Ortaç ve eşi Chloe'nin sürekli ayrılacakları iddia edilirken onlar 6 senedir ilişkilerini aşk ile devam ettiriyorlar. Birbirlerinin gözlerinin içine bakan ünlü çift Hürriyet'e verdiği röportajla merak edilenleri yanıtladı. Eşi Chloe'yi kıskanıp kıskanmadığı sorusuna Ortaç, "Karıma sorsan, asla kıskanç değilim. Hatta kızar da buna. “Sen nasıl bir erkeksin, neden kıskanmıyorsun” der. Bana sorsan içim içimi yer. Ama bunu gösteremiyorum. Chloe’yi yollasan Amerika’ya, 3 ay gelmese... Yemin ediyorum, 3 ay boyunca ne yaptığından 1 dakika bile şüphe etmem. O kadar da güvenirim. Bu güven 6 senede oluştu. O da zaten bir şey yapmaz. Öyle bir karakteri yok. Bir kadını karakterinden anlarsın. Yapar ya da yapmaz belli eder. Chloe gözle bile flört etmez elalemle. Birisi ona baksa kafasını çevirir." sözleriyle anlattı.

Bebek müjdesi beklenen çiftten Chloe, "İrlanda'da böyle şeyleri konuşmak çok ayıp... Şuan doğru zaman değil ve ben bebek makinası değilim. Bir gün tabi ki de olacak." diyerek cevap verirken Ortaç, "Bu aşk böyle devam ederse meyvesini verir. Bugün, yarın, öbür gün... Ben öyle düşünüyorum. Vermese de hayatımın ikinci baharını, Allah’ın bana verdiği en güzel hediyeyle geçiriyorum. Olmasa da Allah’ın takdiri." diyerek son noktayı koydu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: