Serdar Ortaç ve Ebru Gündeş barıştı!

Serdar Ortaç, yaklaşık 4 yıldır küs olduğu Ebru Gündeş ile barıştı. İki isim, birbirlerini öperek küslüğe son verdi. Gündeş ve Ortaç, daha sonra "Bilsem Ki" şarkısına düet yaptı.

Magazin

Serdar Ortaç ve Ebru Gündeş barıştı! Şarkıcı Ebru Gündeş, önceki akşam bir mekanda sahneye çıktı. Ünlü şarkıcıyı dinlemeye gelenler arasında yaklaşık 4 yıldır küs olduğu Serdar Ortaç da vardı. Geccede sevilen şarkılarını seslendiren Gündeş, Afrin’den gelen şehit haberlerini duyunca sahne programını yarıda kesti. Şarkıcı, seyirciyi selamlayarak sahneden indi. Gündeş, prodüktör Hüseyin Emre’nin mikrofonu alıp “Huysuz oğlumla sevgili kızımı barıştıralım mı?” diye sorması üzerine Ortaç’ı sahnesine davet etti. İki isim, birbirlerini öperek küslüğe son verdi. Ebru Gündeş, Serdar Ortaç’a mikrofon verdikten sonra kulise yöneldi. Ortaç’ın “Düet yapalım” ricası üzerine “En önemli şeyin sağlık olduğunu bilirim. Sana hayır deme şansım yok" dedi. İkili, "Bilsem ki" şarkısına düet yaptı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: hurriyet.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: