Serdar Ortaç ve Ebru Gündeş barıştı mı?

2018 yılı, Sezen Aksu ve Yıldız Tilbe'nin barışmasıyla ünlüler camiasında adeta barışma yılı ilan edilmişti. Serdar Ortaç ve Ebru Gündeş yıllardır görüşmüyordu. Serdar Ortaç, "Zor günlerinde Ebru'nun yanında olamadım sanırım ona kızdı ama küs değiliz" açıklamasını yapmıştı.

Magazin

Serdar Ortaç ve Ebru Gündeş barıştı mı? Serdar Ortaç, dün gecce Ebru Gündeş'in sahnesine giderek buzları eritmeye kararlı olduğunu gösterdi. Sahne öncesinde Ortaç, muhabirlere "Biz küs değiliz, haberler büyütüldü.

Serdar Ortaç: Ebru Gündeş’le kavgalı değildik

Serdar Ortaç: Ebru Gündeş’le kavgalı değildikZor günlerinde yanında olamadım hepsi bu." açıklamasında bulundu. Gündeş'in sahneye çıktıktan sonra Ortaç'a büyük bir alkış isteyerek "Serdar Ortaç büyük bir müzisyen" dedi. Serdar Ortaç, sahneye çıkarak Gündeş'e "Açıkla biz küs müyüz? Değiliz değil mi?" diye sorunca Gündeş, "Değilmişiz" diyerek buzları erittiler. İkili 'Bilsem ki' şarkısını sevenlerine birlikte okudular.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: