SERDAR ORTAÇ'IN YENİ KLİBİNDEN İLK GÖRÜNTÜLER!

Serdar Ortaç, 'Ray' albümünün ilk klibi olan C adlı şarkının çekimleri tamamlandı.

Magazin

SERDAR ORTAÇ'IN YENİ KLİBİNDEN İLK GÖRÜNTÜLER! Bir Alman-Bulgar ortak yapımı olan, yönetmenliğini Jordan Petkov, Prodüksiyon Amirliğini Kremena Stoykova ve Yapım Koordinatörlüğü Volkan Gücer'in üstlendiği klibin, sadece ön çalışmaları toplam 2 hafta sürdü.
Klip, Bulgaristan Sofya'da, gerçeğe uygun şekilde kurulmuş binaların, sokakların, cafelerin, market, polis karakolu, benzin istasyonu gibi dekorların bulunduğu, film çekimleri için tüm detayları ile düşünülerek inşa edilmiş, küçük bir kasabayı andıran, Doğu Avrupa' nın en büyük ikinci film stüdyolarında çekildi.


Çok geniş bir alana kurulu olan bu sette gerçekleştirilen dış çekimlerde, sekizi Türk ve kalanı yabancı olmak üzere yaklaşık, 100 kişilik kabalık bir ekip ve cast görev aldı. Ayrıca İçlerinde polis aracı ve çekici kamyonetin de olduğu, yedi farklı marka araba ve motosikletler kullanıldı.Ayrıca 20 kişilik modern dans grubu ve biri kuzey İrlanda' lı, ikisi Bulgar üç tanınmış model, senaryonun ana karakterleri olarak Serdar Ortaç'a eşlik ettiler.


Klibin öyküsünde, sanatçının yabancı bir tatil kasabasında tanıştığı turist iki kız arkadaş ile ayrı ayrı yaşadığı duygusal ilişkisi ve aralarında zaten sorunlar olan, eski karısının, bu durumu öğrenmesi sonucunda gösterdiği kıskanç tavırların birleşmesi ile yaşanan ilginç olaylar konu ediliyor.


İki turist kız arkadaştan birini, Kuzey İrlanda'lı fotomodel Chloe Loughnan, diğerini Bulgar manken Borisa Tutundjieva, sanatçının eski karısını da Bulgaristan' nın özel bir televizyon kanalında spikerlik yapan, manken oyuncu Nikol Stankulova canlandırdı.


Senaryo gereği eski karısı sanatçının Jeep' inin camlarını metal bir beysbol sopası ile kırma sahnesi de gerçek zamanlı olarak çekildi.

Stüdyonun başka bir bölümüne kurulan iç mekanda ise, sanatçının eski karısı ile yaşadığı dubleks çatı katı bir ev ortamı yaratıldı. İç mekan çekimleri sürerken, gece karnaval sahnesi için kasaba seti yeniden hazırlandı.


22 saat durmadan aralıksız çalışan ekip, İlginç kostümlü dans grubu ile havai fişeklerin arasında klibin finali tamamlandı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: