SERDAR ORTAÇ'LA YETENEK AVI!

İçeçek pazarının lider markalarından Yedigün, yepyeni bir deneyimle tüketicilerinin karşısında! Gençlere “hayallerini gerçekleştirebilme imkanı verme” düşüncesiyle yola çıkan Yedigün, Serdar Ortaç ve Kavak Yelleri ekibini de yanına alarak, www.yedigunyildizlari.com internet sitesi üzerinden, dijital dünyada yetenek avına çıkıyor.

Magazin

SERDAR ORTAÇ'LA YETENEK AVI! Durmadan kendini yenileyen Yedigün dinamik duruşuyla, tüketicisine daima yeni ürünler sunuyor. Yedigün Kanportakalı, Yedigün Mojo ve Mojo'nun farklı çeşitleriyle reyonlara canlılık getiren Yedigün, bu enerjisini dijital dünyaya da yansıtıyor. Yedigunyildizlari.com sitesiyle internette bugüne kadar yapılmış en büyük ve en kapsamlı kampanyalardan birini başlatan Yedigün, gençlere yeteneklerini sergileme fırsatını ve hayallerini gerçekleştirebilme imkanını veriyor.


İlk aşamada "şarkıcılık", "oyunculuk" ve "çılgınlık" kategorilerinde gerçekleşecek dijital dünyadaki yetenek avında, hayallerini gerçekleştirmek isteyen yıldız adayları, site üzerinden performans videolarını yükleyerek yarışmaya katılabilecekler. 15 Ocak'ta başlayacak yarışmada, siteye üye olanların oylamalarıyla her kategoride ilk 20 belirlenecek. 10 Mart tarihinde, projeye Şarkıcılık Kategorisi'nde destek veren Serdar Ortaç, Oyunculuk Kategorisi'nde Kavak Yelleri dizisi yönetmeni Kerem Çakıroğlu ve Çılgınlık Kategorisi için de özel Yedigün jürisi ilk 20'lerin arasından 10'ar yarışmacı seçecek. Site üyeleri sona kalan adayları 26 Mart'a kadar oylayarak birinciyi belirleyecek.
Yedigün Yıldızları'nı birbirinden değerli ödüller bekliyor. Müzik dalında birinciliği göğüsleyene, Türkiye'de pop müzik dünyasına yön veren Serdar Ortaç bir parça hazırlayacak ve Yedigün yarışmanın birincisine "maxi single" yapacak.

Oyunculuk yeteneğini en iyi şekilde ortaya koyan yıldız adayı, bugünlerde gençlerin en çok izlediği dizilerden biri olan Kavak Yelleri'nde rol alırken; çılgınlık kategorisinde en çok ilgi çeken beş videonun sahibi ise dünyanın en çılgın etkinliklerinden olan İspanya'daki Domates Festivali'ne gidecek.
Ayrıca yedigunyildizlari.com sitesi üyeleri kampanyalı tüm Yedigün kapaklarının altındaki şifreyi siteye girerek Turkcell'den milyonlarca kontör / dakika kazanma fırsatı yakalayacak!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: