Serdar Ortaç'tan aşk pozu!

Boşanma iddialarına yaptığı açıklama ile cevap veren Serdar Ortaç, sosyal medya hesabından yaptığı aşk pozu paylaşımıyla eşine olan aşkını bir kez daha kanıtladı.

Magazin

Serdar Ortaç'tan aşk pozu! Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, eşi Chloe’yi sosyal medya hesabı Instagram'dan takipten çıkarmış, “Yanlışlıkla eşimi silmişim yeniden takibe aldım” demişti.

Serdar Ortaç'a Leyla Bilginel'den müjde var!

Serdar Ortaç'a Leyla Bilginel'den müjde var!Serdar Ortaç, haklarında çıkan boşanma söylentilerine Instagram'dan eşi Chloe paylaştığı aşk pozu ile yanıt verdi.

Serdar Ortaç: Kimseye canım diyemiyorum, eşim kızıyor

Serdar Ortaç: Kimseye canım diyemiyorum, eşim kızıyorSerdar Ortaç, aşk pozunun atına “Seni ilk günden daha çok seviyorum.” notunu düştü.


Serdar Ortaç'tan

Serdar Ortaç'tan "Boşanma" açıklaması!Birbirlerini sosyal medyada takip etmeyi bırakan Serdar-Chloe Ortaç çiftinin boşanacakları iddia edilmişti. Serdar Ortaç, iddialara Instagram sayfasından yanıt vermişti.

Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan birbirini sildi!

Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan birbirini sildi!Serdar Ortaç şu açıklamayı yapmıştı:
"Sabahtan beri herkes beni arıyor; "Neden birbirinizi takip etmiyorsunuz, boşandınız mı?" diye. Boşanmadık" diyen Serdar Ortaç şu açıklamayı yaptı: "Sabahtan beri millet beni arıyor, "birbirinize Instagram’dan takip etmiyorsunuz, boşandınız m?"ı diye. Hayır, boşanmadık. Geçen sene bir gün bütün takip ettiklerimi silmiştim karımı da silmişim hatırlamıyorum bile, hemen tekrar takip ediyorum."

Serdar Ortaç sonunda isyan etti!

Serdar Ortaç sonunda isyan etti!

Bunlarda ilginizi çekebilir: