Serdar Ortaç'tan Chole'ye çocuk ültimatomu!

Serdar Ortaç Kıbrıs'ta bir otelde sahne aldı.

Magazin

Serdar Ortaç'tan Chole'ye çocuk ültimatomu! Unutulmaz bir gecceye damgasını vuran Ortaç yaklaşık iki saatten fazla sahnede kaldı, yaklaşık 1000 kişi ile hep bir ağızdan unutulmaz şarkılarını söyledi. Ortaç konser öncesi basın mensupları ile bir araya geldi ve soruları yanıtladı.

İşte Ortaç'ın açıklamaları:

"Çok samimi, adamca ve son kez konuşuyorum arkadaşlar. Son zamanlarda evliliğim çok konuşuldu ve son kez konuşmak istedim. Son 4 gündür üst üste çalışıyorum çok stresliyim. Ota-ata her şeye kızıyorum öyle hasta oldum içime ata ata. Yılbaşından sonra eşim Chloe'in işi münasebeti ile 2 ay Amerika'da kalacağım yine hanımın gönlü olsun istiyorum, evler pahalı olmasa oradan ev alırdım. Toplam 6 yıldır Chloe ile birlikteyim, 2,5 yıldır evliyim ve ilk günden beri çocuk isteğimi dile getirdim. Her yıl "seneye" diyor. 2017'de çocuğum olmaz ise biri kız biri erkek 2 evlatlık alacağım. Sevaba girerim. İnşallah olur çocuğum da evlatlığa gerek kalmaz.

Bütün sevgililerim yabancı oldu. Kendimi anlatmama gerek kalmasın diye Serdar Ortaç isimin altında ezilsin istemedim. Beni tanımayan bilmeyen olsun istedim hep.

Pop albüm çıkaran Muazzez Ersoy'a ''Değmez '' parçasını verdim. Piyasada kötü okuduğuna dair benim söylemim olduğunu çıkarmışlar. Aslı astarı yok güzel okumuş.

Son zamanlarda dilimde hep türküler var. 45 yaşından sonra galiba özüme döndüm. Belki arabesk albüm çıkartırım. Türkiye'de en çok Mustafa Keser'i dinlerim, ona hayranım, tek hayran olduğum sanatçıdır. Hayatımda kimsenin konserine gitmedim. Mustafa abinin Beylerbeyi'ndeki mekanına gideceğim."

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: