Serdar Ortaç'tan çifte sürpriz

Cuma akşamı Nossa Costa’da konser verecek olan Serdar Ortaç çifte sürpriz yapmaya hazırlanıyor.

Diğer Haberler

Serdar Ortaç'tan çifte sürpriz Cuma akşamı Nossa Costa’da konser verecek olan Serdar Ortaç çifte sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Ünlü şarkıcı sürprizin birini hayranlarına, diğerini ise yaklaşık iki yıldır birlikte olduğu İrlandalı sevgilisine yapacak.

18 yıldır Türkiye’de en çok albüm satan üç şarkıcıdan biri olan Serdar Ortaç yeni albümünü önümüzdeki aylarda çıkartacak. Bir yandan konser ve sahne programlarına devam ederken, diğer yandan albüm hazırlıklarını sürdüren başarılı sanatçı, 20 Eylül Cuma akşamı Nossa Costa konserinde hayranlarına da bir sürpriz hazırlıyor.

İŞTE HAYRANLARINA SÜRPRİZİ

Serdar Ortaç’ın, henüz hiçbir yerde duyulmayan ve bilinmeyen yeni şarkılarından bazılarını ilk kez bu konserde söyleyeceği öğrenildi. Albümlerindeki şarkıların hem sözlerini yazan hem de onları besteleyen Serdar Ortaç’ın hayranlarını mutlu edecek ve liste başı olacak güzellikte şarkılar hazırladığı konuşuluyor.

Serdar Ortaç’ın sevgilisi Chloe Loughnan için planladığı sürpriz ise sahneden yapacağı evlilik teklifi olacak.

Sanatçı geçen ay, sevgilisiyle nişanlandığını söylemiş ardından, geçtiğimiz günlerde Orhan Gencebay’ın Chloe’yi kendisi için anne ve babasından istediğini açıklamıştı.

Ataköy Marina’da bulunan Nossa Costa’da vereceği konserine de sevgilisinin çok sevdiği ‘İşim olmaz’ şarkısını seslendirerek başlayacak olan Ortaç, 2,5 saat sahnede kalacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: