SERDAR ORTAÇ'TAN OKAN'A CEVAP!

Gece eğlencelerine tek başına devam eden ve geçtiğimiz akşam Longtable'dan çıkarken tarafından görüntülenen Serdar Ortaç, Okan Bayülgen'in kendisi hakkında kullandığı ifadelere cevap verdi.

Magazin

SERDAR ORTAÇ'TAN OKAN'A CEVAP! Okan Bayülgen, canlı yayında Serdar Ortaç hakkında sürekli şakalar yapmış, buna kızan Yeşim Salkım da Serdar Ortaç burada yok, onun hakkında böyle konuşamazsın" diyerek programı terk etmişti.

Bu sözlere kızmadığını belirten Serdar Ortaç, “Programının formatı öyle, Yeşim de meslektaşım olarak beni savundu. Herkesle dalga geçilebilir ancak daha sınırlarda dalga geçilse iyi olur” dedi. Okan Bayülgen’in çok iyi bir talk show’cu olduğu belirten Ortaç, “Keşke böyle şeyler olmasa” diyerek sitem etti.

Yeşim Salkım-Okan Bayülgen tartışması

Video yüklenemedi...Halk tarafından sevilen şarkıların saygı duyulması gerektiğini belirten popçu, “Okan, Serdar Ortaç şarkıları ucuz demeye getirdi. Ajda Pekkan da benim şarkımı okudu, şimdi hangimiz ucuz? Bunu çözemiyorum” şeklinde konuştu.

Okan Bayülgen’in kendisini programına davet etmesi durumunda gidip gitmeyeceği sorulan Serdar Ortaç, “Ben bu ve benzeri programlara çok seyrek çıkıyorum. Okan’ın şahsına yönelik bir hareketim yok. Çıkarım tabii” diye konuştu.
ayaklı gazete

Bunlarda ilginizi çekebilir: