SERDAR VE KADINLARI!

Habertürk Gazetesi'nden Esin Övet, Serdar Ortaç'la ilgili bir yazı kaleme aldı. İşte Esin Övet'in o yazısı...

Magazin

SERDAR VE KADINLARI! Geçen akşam Sunset’te Serdar Ortaç ve kadınları vardı. En güzel manzarayı gören yuvarlak bir masada Serdar dört kadınla oturuyordu. Kadınlar önce gelip oturmuş. Serdar daha sonra geldi. Merhabalaştık. Şu sıralar stüdyodaymış ve yeni albümünü çok kısa süre sonra çıkartacakmış. Merakla bekleyen hayranlarına duyurulur. Ancak ben şu kadınlar mevzusunu bir kez daha anlatacak olursam gerçekten çok acayip bir durum.

Tüm mekânda kafalar Serdar ve kadınlarının olduğu masaya istem dışı dönüyor. “Nasıl yani?” demeden edemiyorsunuz. Hep güzel kadınlar, hep Türkçe konuşamayan kadınlar. Ve öyle ki, her masada Serdar konuşuluyor fısır fısır. Kadınlar da en az erkekler kadar yorum yapıyor. Öyle ki, bazı kadınlar erkeklerin o tarafa dönen kafalarını çeviriyorlar “Yeter artık o masaya git istersen” diyorlar. Ama yapacak bir şey yok.

Serdar Ortaç her zaman nereye gitse kadınları ile ilgi odağı oluyor. Bunu sahnede de yapıyor. Tüm güzel kadınları her şarkısında yanına çıkartıyor. Tuhaf bir durum. Sanki tüm hemcinslerine “Siz bakıyorsunuz ama onlar benim yanımda” der gibi meydan okuyor. Enteresan anlayacağınız.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: