Serdar'dan Demet'e: "Kimseye güvenmeyeceksin!"

Boşanma haberleriyle magazin gündemine bomba gibi düşen Demet Akalın, sosyal medya hesabından evini su bastığını duyurmuş ve isyan etmişti. Serdar Ortaç, Akalın'a destek verdi.

Magazin

Serdar'dan Demet'e: "Kimseye güvenmeyeceksin!" Önce Okan Kurt'un borçları nedeniyle evine haciz gelen ardından da 6.5 yıllık evliliğini sonlandıran Demet Akalın'ın dün evini su basmış, İstanbul'da etkili olan sağanak yağmur sonrası ünlü şarkıcının evi sular içinde kalmıştı.

Akalın, bu olayın ardından isyan etmiş, Instagram hesabından şu paylaşıma imza atmıştı:


Evini su basan Demet Akalın isyan etti!

Evini su basan Demet Akalın isyan etti!Akalın'a destek, sanatçı Serdar Ortaç'tan geldi. Ortaç, Demet Akalın'a şu sözlerle destek oldu: "Yazıklar olsun. Evet adalet duygusallık dinlemez ancak Demet Akalın’a bu yaşattıklarınıza yazıklar olsun. Boşver demet, bırak hortumları koparsınlar evden, daha iyi bir ev alacaksın ilerde. Buradan bir şey öğrendin kimseye güvenmeyeceksin! Heleki iş yaptığınız tüccarlara ikinizde güvenmeyeceksiniz! Onlar ev araba dinlemez görüyorsun işte haciz koydular. Ancak Okan’da bu duruma düşmek istemezdi. O iyi bir adam sen de iyi bir insansın. Bunların hepsi bir sınav geçecek demet."


Demet Akalın ve Okan Kurt'un evliliğini bitiren söz!

Demet Akalın ve Okan Kurt'un evliliğini bitiren söz!Demet Akalın sert çıktı:

Demet Akalın sert çıktı: "O 'fare' dediğin kızım..."

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: