Şeref Meselesi'nin 25. bölümünde neler oldu?

Şeref Meselesi, sürprizlerle dolu son bölümüyle dün akşam izleyenleri ekrana kilitledi. Merakla beklenen Şeref Meselesi 25. son bölümünde neler yaşandı? Dizinin son bölümünde Yiğit, Elif'in ona "Amca" demesi ile büyük üzüntü yaşadı!

Dizi Galeri

Şeref Meselesi'nin 25. bölümünde neler oldu? Şeref Meselesi 25. bölüm özeti:

Yiğit’in gidişi herkesi çok derinden sarsar; özellikle de, Emir’i. Selim ve Mürüvvet’in nikah gününde ise, Derya büyük bir çılgınlığa kalkışır.

Aradan geçen 4 yıl içinde mahallede herkes hayatını bir şekilde yoluna koyar. Ancak, Yiğit ve Sibel’in yokluğu hala hissedilmektedir.

Seyhan ise cezaevinden kaçmayı başarır ve intikam için harekete geçer. İlk durağı da Hakkı olur. Haberlerde Seyhan’ın kaçtığını öğrenen Yiğit beyninden vurulmuşa döner. Seyhan’ın Hakkı’dan sonraki hedefinin ailesi olduğunu farkında olan Yiğit hemen hareket geçer ve İstanbul’a geri döner.

Mahallede Yiğit’in dönüşüyle büyük bir sevinç yaşanır. Yıllar sonra kızının karşısına amcası olarak çıkan Yiğit duygu dolu anlar yaşar. Seyhan’a tuzak kuran Yiğit başarılı olur. Sonunda Seyhan’la karşı karşıya gelirler. Bu sırada Emir’in eline Hakkı’yı bitirecek deliller geçer.

Bunlarda ilginizi çekebilir: