"Şeref Sözü" ilk bölüm tanıtımıyla gündemde!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği, yeni sezonda Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak ‘Şeref Sözü’nün merakla beklenen birinci bölüm tanıtımı görücüye çıktı.

Dizi Galeri

"Şeref Sözü" ilk bölüm tanıtımıyla gündemde! Görkemli prodüksiyonu, çarpıcı hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla yeni sezonun en çok dikkat çeken dizisi olan ‘Şeref Sözü’nün birinci bölüm tanıtımı kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

Yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın üstlendiği, senaryosu Eda Tezcan imzalı ‘Şeref Sözü’nün kadrosunda Tolgahan Sayışman, Sude Güler ve Hülya Darcan, Aras Aydın, Öykü Çelik, Meltem Gülenç, Umut Kurt, Toprak Sağlam, Bülent Düzgünoğlu, Mert Yavuzcan, Hülya Şen, Nazlı Çetin, Sıla Korkmaz, Begüm Alınca, Sahra Gümüş, Görkem Türkeş yer alıyor.


TIMS&B Productions proje için, Türkiye dizi tarihinde ilk kez 480 bin m2’lik bir adayı dev bir platoya dönüştürdü. Özel tasarım tablolar, mobilyalar ve objeler ile bezeli dünya jet sosyetesi ile yarışır haldeki Adabeyli Konağı ve tüm mekanları ile ‘Şeref Sözü’nün ilk tanıtımı göz kamaştırdı!

‘Şeref Sözü’ ekimde SHOW TV ekranlarında olacak.

Şeref Sözü | 1. Bölüm Tanıtımı

Bunlarda ilginizi çekebilir: