Serel Yereli'den Şevval Şahin'e cevap!

2018 Miss Turkey Güzeli Şevval Şahin, İngiltere'de single çıkaran Serel Yerel hakkında "İngiltere'de fazla konuşulmuyor" dedi. Yereli'den ise yanıt gecikmedi.

Magazin

Serel Yereli'den Şevval Şahin'e cevap! Türkiye Güzeli seçilen ve yılın belli bir bölümünde Londra'da yaşayan Şevval Şahin, 2. Sayfa programına konuk oldu. Şahin, izleyicilerin kendisine "yeni şarkısı ve klibiyle Serel Yereli, İngiltere'de konuşuluyor mu?" sorduğu soruya, "Fazla konuşulmuyor" cevabını verdi.

Şevval Şahin’in sözlerinin ardından Serel Yereli'den ise yanıt gecikmedi. Yereli şu açıklamayı yaptı:

"Ben buraya eğitime gelmedim, buraya Türkiye'den gelip bağımsız olarak şarkımı yapıp sektöre attığım ilk adım. Hikâyem ve yeteneğim London College of Musicin (bir üniversite) dikkatini çektiği için okulun öğrencilerinin ve öğretmenlerinin bulunduğu bir masterclass için söyleşiye davet alıp geldim ve bu işin içinde olan insanlardan inanılmaz destek görüp motive edildim. Uğruna çalıştığım saygıyı ve kaliteyi gördüm. Benim başarı ölçütüm ünlü olmak, hakkımda konuşulması değil, içimden geleni sonuna kadar hakkını vererek yapmak ve hayatımı ve paramı sevdiğim işten kazanmak. Daha fazla kazanmak için sevmediğim hiçbir şey yapmamak. Ama sadece sevdiğim şeyi yaparak bile çok kazanma ihtimalim olan bir platform İngiltere müzik endüstrisi. Olmazsa yapamazsam bile çünkü şans önemli bir faktör. İstediğim ligde oynamış ve bileğimin hakkıyla yenilmiş olurum. Çıktığım yolu bilen ve onlar sayesinde bu yolda daha rahat ettiğim canım destekçilerim (aşırı minnettarım) bir yana, gerçekten basında böyle bomboş bir insanmışım gibi haberlerin çıkması beni demotive ediyor. Çünkü benim çizgim bu değil. Lütfen haber yapacaksanız doğru bilgilerle yapın ya da hiç yapmayın. Olmadığım biri gibi tanınıp yanlış insanların enerjisini çekeceğime tanınmamak daha çok işime gelir. Anlayışınız için teşekkür ederim, eğer gösterirseniz. Türkiye'de sektörden kimseyle anlaşmam falan da yok, kimse beni yollamadı yani buraya tamamen alakasız."

Öte yandan Miss Turkey birincisi Şevval Şahin, yarın Çin'e gidiyor. Şahin, Çin'de gerçekleşecek yarışmada ülkemizi temsil edecek.

Şevval Şahin ilk kez konuştu!

Şevval Şahin ilk kez konuştu!Dilan Çiçek Deniz'den Şevval Şahin yorumu!

Dilan Çiçek Deniz'den Şevval Şahin yorumu!Serel Yereli yine isyan etti!

Serel Yereli yine isyan etti!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: