SEREN SERENGİL AÇIKLADI: 'İNTİHARA KALKIŞTIM'

Seren Serengil eşiyle yaşadığı kötü günlerin ardından hırs yapıp kendini zayıflama kampına kapattı. 20 kilo verip 78'den 58 kiloya inen ünlü şarkıcı, "Depresyon nedeniyle intihara kalkışmıştım. Oysa şimdi mutlu, pozitif, güzel, genç bir kadınım. Kötü günleri geride bıraktım" diyor.

Magazin

SEREN SERENGİL AÇIKLADI: 'İNTİHARA KALKIŞTIM' İşte Serengil'in intihar ile ilgili açıklamaları:

"Evet, böyle bir delilikte bulundum. Ama her zaman söylediğim gibi ne yaşadığımla ilgilenmiyorum artık. Çünkü hepsinden kendime farklı dersler çıkardım. Ben hayatım boyunca aldığım iyi ya da kötü kararlarımın sorumluluğunu da kendim taşıdım. Kimseye suç atmadım, kimsenin hayatını gasp etmedim. Kendi kendime acımı çeker, toparlanırım. Kızımı bulamadığım için hayat sevincimi kaybetmiştim. Kendimi sokaklara atıp dağıtmadım. Kızımın da biten evliliğimin de acısını, yasını evimde ağlayarak yaşadım. Altı ay boyunca bir koltuğun üzerinde uyuyup uyandım. Benim dört duvar arasında ne yaşadığımı kimse tahmin bile edemez. Herkesin yaşadıkları kendisine ağırdır. Bu yüzden ahkam kesmemek lazım."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: