Seren Serengil: Anne olma hakkını elimden almaya çalışanlar var!

Seren Serengil, Instagram hesabından paylaştığı yazı ile "Anne olma hakkını elimden almaya çalışanlar var" iddiasında bulundu.

Magazin

Seren Serengil: Anne olma hakkını elimden almaya çalışanlar var! Seren Serengil'le Yaşar İpek'in boşanacağını yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Çiftin birbirlerini sosyal medyadan takipten çıkarmaları da ayrılığa gerekçe olarak gösterilmişti. Fakat gerçek çok geçmeden anlaşılmıştı. Yaşar İpek'in avukatı yaptığı açıklamada ünlü şarkıcının hesabının hacklendiğini belirterek, yasal süreci başlattıklarını söyledi.

Seren Serengil ile Yaşar İpek boşanıyor mu?

Seren Serengil ile Yaşar İpek boşanıyor mu?"Anne olma hakkını elimden almaya çalışanlar var!"

Tüm bu yaşananların ardından Seren Serengil'in bu sabah yaptığı paylaşım ise oldukça dikkat çekiciydi. Anne olmak için tedavi gören Serengil, "Anne olma hakkını elimden almaya çalışanlar var" iddiasında bulundu.

Hakaret davası açtı!

Hakaret davası açtı!İşte Seren Serengil'in yaptığı o açıklama:

Günaydin Perşembe... İyilerin, mutluların, gerçeklerin olduğu bir perşembe olsun. Allah bizi iyi görünen ama kötü iki yüzlü insanlardan, iftiralarından korusun. Çocuk arzusu ile yanıp tutuşan tüm anne adaylarına sabır güç versin. Bana da versin. Ve bu yoldayken herkese rica etmeme rağmen anne olma hakkını elimden almaya çalışanlar var. Bu kötü ruhlu insanları Allah'a havale ediyorum. Ben biliyorum benim çok güzel bir kızım olacak inşallah. Bize yapılan kötü dualara karşı sizlerden gelen o kadar çok ve güzel dua var ki onlar bizi koruyor biliyorum"


Seren Serengil ile Deniz Akkaya birbirine girdi!

Seren Serengil ile Deniz Akkaya birbirine girdi!Deniz Akkaya Seren Serengil'e sert çıktı!

Deniz Akkaya Seren Serengil'e sert çıktı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: