Seren Serengil ateş püskürdü!

Seda Sayan'ın Show TV'deki programına telefonla bağlanan Seren Serengil ateş püskürdü. Serengil, "Beni içeri tıktırmak için yaptılar" dedi.

Magazin

Seren Serengil ateş püskürdü! 3 günlük zorlama hapis cezası alan Seren Serengil'in bugün Bakırköy Kadın Cezaevi'ne teslim olması bekleniyor. Serengil teslim olmadan önce Seda Sayan'ın programına telefonla bağlandı ve açıklamalarda bulundu.

Seren Serengil ateş püskürdü!

Seren Serengil ateş püskürdü!İşte Seren Serengil'in o açıklamaları:

"Benim konuşma yasağını deldiğim iddia ediliyor. Ben konuşma yasağını delmedim. Her haber doğru. Bütün programlarda çıkan haberler doğru. Bunlar ispatlı ve doğru. Benim konuşmaya devam ettiğim şeyler programın içeriğiyle ilgili. Bu karar tamamen haksızlık. Cezaevinden çıkar çıkmaz dava açacağım. Seda abla beni seviyorsan... Beni daha fazla üzmeyin. Madem böyle bir karar çıktı... Çıktıktan sonra bunun neden doğru bir karar olmadığını teker teker açıklayacağım. Benim konuşma hakkım var. Yasada da böyle bir şey yok. Sadece hakaret ve iftira edemezsin diyor yasa. Bu hakim hakkında da dava açacağım. Mahkeme zaten bu kararı reddetti ama o hakim karar verdi. Beni içeri tıktırmak için yaptılar. Şerefimin ve onurumun üzerine yemin ederim hayatımda kimseye iftira atmadım."

Seren Serengil'in avukatından açıklama: Bu karar haksız bir karardır!

Seren Serengil'in avukatından açıklama: Bu karar haksız bir karardır!Video yüklenemedi...Seren Serengil bugün cezaevine giriyor!

Seren Serengil bugün cezaevine giriyor!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: