"Seren Serengil bedelini ödedi!"

Şarkıcı Seren Serengil’in annesi Nevin Teoman, önceki gün bir AVM'de arkadaşıyla alışverişteydi.

Magazin

"Seren Serengil bedelini ödedi!" Kızı Seren Serengil ile damadı Yaşar İpek’in evliliğine çok sevindiğini belirten Nevin Teoman, "İnşallah Allah nasip ederse torun istiyorum, onlar da benim bu istediğimi biliyor. Onlar da olması için gayret ediyor ama Allah’ın takdiri. Damadımı çok seviyorum hiçbir problemim yok maşallah" dedi.

Seren Serengil'den fotoğraflı yanıt!

Seren Serengil'den fotoğraflı yanıt!
Kızına karşı cephe alan özel bir grubun olduğunu iddia eden Nevin Teoman, "Bir grup olarak yıpratma politikası yapıyorlar. Seren daha benim karnımdayken bile Türkiye’nin tanıdığı bir çocuk olarak doğdu. Babasını çok genç yaşta kaybettik, tek başıma yetiştirdim. Evladımdan son derece memnunum, hiç başımı önüme eğdirecek şeyler yapmadı. Tabii ki yanlış arkadaşlıklar, yanlış evlilikler yaptı ama bunun zararı bizeydi, başkalarına değil. Onlar bize göre değildi, biz onlara göre değildik. Bunun bedelini Seren ödedi, ben ödedim. Bizim kendimizden başka kimseye zararımız olmaz. Ama yanlışları da söyleriz" ifadelerini kullandı.


Her zaman kızının yanında olduğunu vurgulayan Nevin Teoman, "Seren’in sessiz kalmasını istiyorum, çünkü kızımın kalitesini biliyorum ve onu yıpratma politikasının arkasında ne dolaplar döndüğünü biliyorum. Zamanı gelince konuşabilirim. Avukatımıza verdik, konuşmaya değmiyor o kadar yalanlar. İnsanı yıpratmak için birleşiyorlar ve her gün o gruba bir yenisi daha ekleniyor. Her şey terbiye ile başlar. Kızım doğru bir kız, açığını yalayamıyorlar, bir skandalı yok. Arkasında ben varım. Seren için tek doğru konuşan Yeşim Salkım, gerisi dönebiliyor. Bu kız bugüne kadar mutlu olmadı, şimdi mutluysa niye yıpratmaya çalıyorlar" şeklinde konuştu.

Seren Serengil: Anne olma hakkını elimden almaya çalışanlar var!

Seren Serengil: Anne olma hakkını elimden almaya çalışanlar var!
Giydiği kürkün gerçek olup olmadığı sorulan Nevin Teoman, "Ben artık insanlardan kaçıyorum, sadece hayvanları sevmeye başladım. Kürk gerçek değil. Gerçek kürk kullanmam diye de bir şey yok. Balığı, tavuğu öldürüp yiyor muyuz? Hepsini biz öldürüyoruz. Neden onlara 'hayır' demiyor insanlar. Biz bu kürkleri giysek de biz öldürmüyoruz, bunlar zaten satılıyor. Benim de kürklerim var ama bu 4-5 yıldır konuşuluyor. Keşke bütün suçlar bu kürkleri giymek kadar olsa, hiçbir hayvan ölmesin" dedi. (Kaynak: milliyet.com.tr)

Hakaret davası açtı!

Hakaret davası açtı!Seren Serengil ile Yaşar İpek boşanıyor mu?

Seren Serengil ile Yaşar İpek boşanıyor mu?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: