Seren Serengil canlı yayında konuştu!

Hande Yener'in dün gecce Seren Serengil'in çıplak fotoğrafını sosyal medyaya yüklemesi magazin gündemine bomba gibi düştü. Seren Serengil sunucusu olduğu 'Duymayan Kalmasın'da açıklamalarda bulundu.

Magazin

Seren Serengil canlı yayında konuştu! Dün gecce Hande Yener ile sosyal medya üzerinden tartışan Seren Serengil bu sabah sunucusu olduğu magazin programı 'Duymayan Kalmasın'da konuştu. Seren Serengil, "Hande Yener'in bana yaptığı kadının kadına yaptığı en büyük şiddettir" dedi.

Bu kavga karakolda biter!

Bu kavga karakolda biter!İşte Seren Serengil'in o açıklamaları:

"“Benim yapmış olduğum eleştiriye mesleğimle ya da bu konuyla ilgili çok ağır bir cevap verseydi başımın üzerinde yeri vardı ama Hande dün gecce bana bir kadının bir kadına yapabileceği en büyük şiddeti yaptı. Bana cevabı bu şekilde olmamalıydı. Cevabı listelerin doğru olduğunu ispatlayarak vermeliydi. Benim telifmetre listelerine inanmama sebebim şuydu. Diğer bütün listelerde Hande Yener 20. sıradan önce yoktu. Ama telifmetrede 1. sırada yer aldı. Sezen Aksu, Tarkan gibi isimleri nasıl oldu da geride bıraktı? Diğer listelerde yokken bu listede nasıl birinci oldu? Ve bu yüzden telifmetreye inanmadığımı söyledim. Bu benim yorumum.

Aylin Coşkun: Seren sen cahil bile değilsin!

Aylin Coşkun: Seren sen cahil bile değilsin!Programın diğer sunucusu Cengiz Semercioğlu ise Hande Yener'le arkadaş olduklarını söyledi ve "Ben Hande'yle konuştum. Seren benim markama zarar veriyor. Benim 1.liğimi şahibe altında bırakıyor dedi" açıklamasında bulundu. Bunun üzerine Serengil, "Ben Hande Yener'in markasına zarar veriyorsam demek ki güvenilir bir insanım" dedi.

Demet Akalın ateş püskürdü: Yeter, defolun!

Demet Akalın ateş püskürdü: Yeter, defolun!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: