Seren Serengil cezaevi günlerini anlattı!

3 gün hapiste kalan Seren Serengil cezaevi günlerini 'Duymayan Kalmasın' programında anlattı.

Magazin

Seren Serengil cezaevi günlerini anlattı! Gülben Ergen'in şikayeti üzerine 3 gün zorlama hapis cezasına çarptırılan Seren Serengil, Cuma günü Bakırköy Kadın Cezaevine girmişti. 3 günlük cezasını çeken Seren Serengil bu tahliye oldu. Ayağının tozuyla da sunucusu olduğu 'Duymayan Kalmasın' programına geldi. "Eve bile gitmeden buraya geldim" diyen Seren Serengil cezaevinden yaşadıklarını anlattı. Ayrıca Serengil "Şov yapıyor" diyenlere de cevap verdi.

Video yüklenemedi...İŞTE SEREN SERENGİL'İN O AÇIKLAMALARI:
-3 gün bana 3 yıl gibi geldi. Çünkü müebbet yatan kişilerle aynı yerdeydim. Tek kişilik hücre odasında kaldım. Orada kalmamın sebebi benim güvenliğim açısından doğru olandı. Ama tek başına kalmak zor. İnsan sosyal bir varlık tek başına gerçekten zaman geçmiyor. Bu 3 gün boyunca sadece 20 dakika avlu gibi bir yer var. Oraya çıkabildim.

-Ben büyük bir oyunun içerisinde oldum. Bana "Adliyeye gelmene gerek yok. Elden tebliğ alınacak" dediler. Aslında öyle bir şey yokmuş. Bunu sanki şov yapıyormuşum gibi gösterdiler. Cezaevine girmenin neresi şov olabilir. "Bir buçuk ay sonra tebligat gelecek" dediler. Ben bir gün sonra hapse girdim. Bütün Türkiye'nin yanımda durduğunu görünce farklı bir pozisyona sokulmaya çalıştım.

- Yaşar İpek iyi ki yanımdaydı. Allah ondan razı olsun. Şartlar ne olursa olsun, ilişkimiz nereye gider bilmiyorum ama ne olursa olsun yaptıklarını hiç unutmayacağım. Adam gibi adammış.

-Haksız yere girdim. İnsan Hakları Mahkemesi'ne kadar götüreceğim. Ben afaki hiçbir şey konuşmadım. Ben kimseye iftira atmadım.

Seren Serengil cezaevinden çıktı!

Seren Serengil cezaevinden çıktı!Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: