Seren Serengil cezaevine neden giremedi?

Dün cezaevine gireceğini açıklayan Seren Serengil bugün neden giremediğini sunucusu olduğu 'Duymayan Kalmasın' programında anlattı.

Magazin

Seren Serengil cezaevine neden giremedi? Dün sunucusu olduğu 'Duymayan Kalmasın' isimli programda cezaevine gireceğini açıklayan Seren Serengil veda etmiş ve 3 gün yayında olamayacağını açıklamıştı. Hatta yerine Demet Akalın geleceğini de söylemişti. Fakat Serengil dün cezaevine giremeyince bugün yeniden yayına çıktı.

"Seren Ak Parti, Gülben CHP gibi"Video yüklenemedi...SEREN SERENGİL CEZAEVİNE NEDEN GİREMEDİĞİNİ AÇIKLADI!

Canlı yayında süreci anlatan Seren Serengil cezaevine neden giremediğini de açıkladı. İşte Seren Serengil'in o açıklamaları:

"Bu karar geçtiğimiz cuma günü alındı. Normal şartlarda ben perşembe günü girecektim. Bu bana mektup yoluyla tebliğ edilecekti. Ben de dedim ki mektubu beklemeyelim kararı elden alalım. Avukatım gitti hakime hanımla görüştü. Hakime hanıma "alabilir miyiz?" diye sormuş. O da demiş ki "Yazdıkları bir şeyi beğenmedim. Onun düzeltilmesini istedim. Düzelttireceğim. Kararı yazacağım" demiş. "Yazacağım" deyince avukatta bana "tamam yazılıyor" dedi. Biz de kararı elden alacağımız için ona göre planımızı yaptık."

Gülben Ergen'den ilk açıklama!

Gülben Ergen'den ilk açıklama!Seren Serengil cezaevine giremedi!

Seren Serengil cezaevine giremedi!Seren Serengil ateş püskürdü!

Seren Serengil ateş püskürdü!

Bunlarda ilginizi çekebilir: