SEREN SERENGİL ÇOK İDDİALI GELİYOR..

Uzun bir aradan sonra çıkaracağı yeni albümü için gün sayan Seren Serengil, çok iddialı geliyor

Magazin

SEREN SERENGİL ÇOK İDDİALI GELİYOR.. Akşam gazetesinin haberine göre, Serengil'in müzik şirketi Kaya Müzik, albümün tanıtımı için kesenin ağzını açarken, İstanbul'un çeşitli semtlerindeki billboard'larda yer alacak reklamlara 300 bin dolar harcandığı öğrenildi. Demet Akalın'ın Zirve isimli albümü için yaptırdığı bina giydirme uygulaması Serengil için de yapılırken, güzel yıldızın albüm fotoğrafları Etiler, Mecidiyeköy, Bebek, Beşiktaş ve Taksim'de bulunan dev billboard'larda da yer alacak.

ALBÜMÜNE ÇOK GÜVENİYOR
Serengil'in boşandığı eşi Musa Aytun'a mesaj niteliği taşıyan şarkısı 'Ben Adamı Ayrılırken Tanırım' ile dikkat çeken albümde Soner Sarıkabadayı ve Serdar Ortaç imzalı parçalar da yer alıyor. Ünlü şarkıcı, Dubaili Abdul Shayad ile düet yaparak, Arapça bir parça da seslendirdi. Yeni albümü öncesi büyük bir değişime giren Serengil, tam 20 kilo vermiş ve bikinili fotoğraflarıyla çok konuşulmuştu. Güzel şarkıcı, twitter mesajlarında da albümüne çok güvendiğini her fırsatta dile getiriyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: