Seren Serengil ile Deniz Akkaya birbirine girdi!

Eski manken Deniz Akkaya, şarkıcı Seren Serengil'in olay yaratan sosyal medya paylaşımına ateş püskürdü.

Magazin

Seren Serengil ile Deniz Akkaya birbirine girdi! Sunucu Seren Serengil, Instagram hesabından bir çekiliş yapacağını duyurdu. Serengil bu çekilişle bir takipçisine dudak, burun ve çene dolgusu hediye edeceğini açıkladı fakat bir şart koştu. O şart da çekilişe katılacak kişilerin eşi tarafından aldatılmış olmasıydı. Bu paylaşımıyla Serengil, sosyal medyanın diline düştü.

Seren Serengil'den 'aldatılma' şartı!

Seren Serengil'den 'aldatılma' şartı!"BU NE REZALETTİR!"

Seren Serengil'in paylaşımına tepki gösterenlerden biri de Deniz Akkaya oldu. Eski manken, Serengil'in gönderisini Instagram'ın hikaye bölümünde paylaşıp, "Bir şey demeyeyim diyorum ama kadınların yanındayım diyerek böylesine gülünç, böylesine korkunç, böylesine kadınlık onurunu, gururunu ayaklar altına alıp para için kendini heba etmek. Bu ne rezalettir Allah aşkına! Doktor öncelikle böylesine rezil bir pr.'a nasıl alet olur?" dedi.

Deniz Akkaya Seren Serengil'e sert çıktı!

Deniz Akkaya Seren Serengil'e sert çıktı!"ALKOL KOMALARINA GİREN AYYAŞ..."

Deniz Akkaya'nın eleştirilerine karşı sessiz kalmayan Seren Serengil, Akkaya'ya sert bir yanıt verdi. Serengil, "Doktoruma her gün eşinden ayrılmış aldatılmış, kendini güveni gitmiş, kendini daha iyi hissetmek için, gelip bir şeyler yaptırmak isteyenleri gördüm. Instagram'dan biz de yaptırmak istiyoruz ama bütçemiz müsait değil diyen mesajlar aldım. Bu nedenle belki herkese değil ama elimden geldiğince hemcinslerime yardımcı olmaya çalışıyorum. Ya hediye ettiriyorum ya indirim aldırıyorum. Bugün kendini bilmez, gecce kulüplerinin kapılarında alkol komalarına giren bir ayyaş bunu bana para için yaptığımı söyleme hadsizliğinde bulunmuş. Menajerimi iki saat bir odada tutup dövdürüp bağlatıp altında arabasını almaya çalışan ama buna izin verdirmeyeceğim. Bu karanlık adamların arkadaşı hanım, şu an yağmacılık ve gasp suçundan yargılanıyor. Kimin para için rezillikler yaptığı ortada. İşsiz güçsüzlükte kim gündem olmak istiyorsa bana sataşıyor da sataşan da rezil bir tip olmasa" paylaşımında bulundu.

İşte o paylaşım:

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: