Seren Serengil ve Yeşim Salkım'ın Demet Akalın tepkisi!

Seren Serengil bir dönem çok yakın arkadaş olduğu Demet Akalın'ı sildi. Yeşim Salkım ise Demet Akalın'ın kendisini mahkemeye verdiğini söyleyen bir yoruma şu cevabı verdi: "O önce kendisine baksın"

Magazin

Seren Serengil ve Yeşim Salkım'ın Demet Akalın tepkisi! Seren Serengil, Gülben Ergen'in şikayeti üzerine 3 gün zorlama hapis cezasına çarptırılmıştı ve Bakırköy Kadın Cezaevi'nde 3 gün hapis yatmıştı. Cezaevi'nde çıktıktan sonra ise "Haksız yere girdim. İnsan Hakları Mahkemesi'ne kadar götüreceğim. Ben afaki hiçbir şey konuşmadım. Ben kimseye iftira atmadım" açıklamasında bulunmuştu.

DEMET AKALIN'I SİLDİ!

Demet Akalın, Gülben Ergen'in avukatı Altın Mimir'le çalışmaya başladı. Seren Serengil, kendisini hapse attıran Gülben Ergen'in avukatı Altın Mimir ile Demet Akalın'ın anlaşmasına çok bozulup arkadaşını sosyal medyadan sildi.

YEŞİM SALKIM: DEMET AKALIN ÖNCE KENDİNE BAKSIN

Bir takipçisi ise Yeşim Salkım'ın bir fotoğrafının altına Seren Serengil'in Demet Akalın'ı sildiğini söyleyerek Akalın'ın Yeşim Salkım'a da dava açtığını iddia eden bir yorum yazdı. Bu yoruma Yeşim Salkım, "Demet Akalın önce kendine baksın" diyerek cevap verdi.

İŞTE O YAZIŞMA:

Bunlarda ilginizi çekebilir: