SEREN SERENGİL İLK KEZ BABASI ADINA ÖDÜL ALDI

'Yeşilçam'da Unutulmayanlar Ödülü'ne layık görülen Öztürk Serengil'in ödülünü, kızı Seren Serengil aldı.

Magazin

SEREN SERENGİL İLK KEZ BABASI ADINA ÖDÜL ALDI Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği tarafından, Hüseyin Ayık Bakım Merkezi'ne gelir elde etmek için Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde düzenlenen gece, renkli görüntülere sahne oldu. Çiğdem Tunç ve Hazım Körmükçü'nün sunduğu gecede, Ufuk Yıldırım ve Recep Alper Çevirel yönetimindeki büyük orkestra Türk filmlerinin unutulmaz şarkılarını seslendirdi.

Efsane Yıldızlar Ödül Töreni’nde yıllar önce kaybettiği babası usta oyuncu Öztürk Serengil adına ödülü alan Seren Serengil duygulu anlar yaşadı. Babasının yokluğuna alışamadığını ve babasının yokluğunu kabul edemediğini dile getiren Seren Serengil, bu güne kadar babası adına verilmek istenen ödülleri istemeden geri çevirdiğini belirtti.

“Gönül isterdi ki babam yaşasaydı ve ödülünü kendisi alsaydı” diyen Seren Serengil, babasının jenerasyonu olan sanatçılarla bir araya gelmenin kendisini çok heyecanlandırdığını söyledi. Babası adına verilen ödülü almanın kendisine güç verdiğini ifade eden Seren Serengil “O gün bu günmüş demek ki” dedi.

Bugüne kadar babasına verilen hiçbir ödülü almaya gitmediğini söyleyen Serengil, "Belki de babamın ölmesini kabullenemiyorduk. Bugün ilk kez bir ödülünü almak için geldik" dedi. Törene annesi Nevin Teoman'la katılan genç oyuncu, törenden önce cep telefonunu elinden düşürmedi ve sık sık facebook ve twitter'daki sayfalarını kontrol etti. Ayrıca törenin başlamasını beklerken saçlarını taramayı da ihmal etmedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: